zub_0073

У Музеју Републике Српске НОВО РУКОВОДСТВО МУЗЕЈА

Пред члановима надлежне Комисије, 30. децембра у Музеју Републике Српске извршена је примопредаја дужности роководиоца ове значајне културне установе. Нада Пувачић, чија се дужност директора разријешава због испуњених услова за одлазак у пензију, предала је дужност Владимиру Ђукановићу, музејском савјетнику у Музеју РС. Рјешење је донијела на 19. сједници, Влада Републике Српске, која је Владимира Ђукановића именовала као вршиоца дужности директора.

У Комисији која је извршила примопредају, били су мр. Драгана Сандић, проф. др Ирена Медар, Милан Берић, проф., Нада Пувачић, проф. и Владимир Ђукановић, проф. Пувачићева је на челу ове установе од 2006. године и са другим је пензионерима из колектива, свечано испраћена.

Колектив Музеја Републике Српске се овом приликом срдачно захвалио Нади Пувачић за деценију успјешног рада и личног и професионалног доприноса развоју ове културне институције.